צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים לצנוח:
סוג צניחה

 צניחת טנדם - היכרות עם השמיים

הדרך הקלה והנוחה ביותר לטעום מהספורט  צניחה חופשית  . למה נוחה ? פשוט כי לא צריך לדעת כלוםתדרוך קצר של 10 דקות , נרתמים למדריך צניחה וקופצים. למה להתאמץ ולמהלדאוג ? תנו למדריך צניחה לעשות את העבודה השחורה וכל מהשקשור בתפעול המצנח. הרי הוא עשה זאת כבר אלפי פעמים (כן זו לא טעות, אלפי פעמים). כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליהנות מהחוויה של צניחה חופשית בפעם הראשונה בחייכם!
 

טנדם,: צניחת היכרות:  אקסטרים אמיתי בפעם הראשונה 

מוכנים ללכת צעד נוסף לעבר הקצהאז צניחת טנדם זה הדבר בשבילכם!
צניחת טנדם בה הינכם רתומים למדריך צניחה בכיר ונופלים במהירות מטורפת מגובה רב שבו נפילה חופשית גורמת לכם לחוש משהו שלא חוויתם לפני  !
ניתן לראות צניחות מסוג זה בסרטים כאשר המון צנחנים רוצים להתחבר באוויר ועל כן צריכים צניחה ארוכה יותר ומגובה גבוה יותר. אז למה להשאיר חוויה זו לסרטים אם ניתן לחוות זאת בעצמכם?

 ללא ספק צניחה חופשית היא הקצה של כל הריגושים אז קחו נשימה עמוקה וצאו מהמטוס לעבר כדור הארץ!

צילום צניחה חופשית טנדם

כבר במטוס תבינו שהדאגה העיקרית שלכם באותו הרגע תהיה לחייך לצלם אשר יצטרף אליכם למען תיעודהחוויה של צניחה ממטוס וינציח את מהלך הנפילה החופשיתאחרי הכל, אלו תמונות אשר ילכו איתכם בארנקלכל מקום ויזכירו לכם בכל עת שתחפצואת עוצמת החוויה החזקה בחייכם. כמה פעמים עוד יצא לכם לחוות משהו כמו צניחה חופשית במהירות של 200 קמולתעד זאת ?  


 

התמונות לא מספיקות ? אל דאגה, העריכה של סרטי צניחה כוללת מוזיקה אשר מלווה את החוויה כולה החל מלפני העלייה למטוס, הטיסהצניחה חופשית ועד לנחיתה הרכה. יש להזהיר את ה-DVD שלכם, שזהו הסרט היחיד אותו הוא הולך לשדר בשבועות הקרובים ללא הפסקה..  

ורק עוד דבר אחד, אל תגידו שלא אמרנו לכם מהי הבעיה היחידה בצניחת טנדם - זה ממכר.... מאוד...
אך כמו בכל התמכרות, מה שמספיק לנו היום לא בהכרח יספק אותנו מחר ולכן לאחר שתמצו את צניחת הטנדם, ככל הנראה תשאפו להתקדם הלאה ולגלות בעצמכם - למה הציפורים שרות.
בואו וגלו איך אתם עושים זאת בעצמכם ולכו ללמוד קורס צניחה חופשית ...