צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים לצנוח:
סוג צניחה

צניחה חופשית חוף הבונים

כי על צניחה חופשית לא מתפשרים !

עצמו את העיניים, חישבו על שמש וים, רוח וגלים. עכשיו פתחו אותן. כן אתם מרחפים מעל חוף הבונים הסמוך לכרמל. צניחה חופשית בחוף הבונים היא אחת החוויות המדהימות שיש. צניחה חופשית בחוף הבונים, למרגלות הכרמל הירוק, תשאיר אתכם נפעמים.

אנשים הבאים לצנוח צניחה חופשית מצפים לחוויית אנדרנלין אקסטרימית ובלתי נשכחת. יחד עם זאת, כדאי גם לחשוב על הסובב אותנו בעת הצניחה ועל הנוף הנפרש לנגד ענינו מגבהים של 12-16 אלף רגל. צניחה חופשית במועדון פרדייב בחוף הבונים מעשירה את הצונחים לא רק בחוויית הצניחה עצמה כי אם גם בנוף המרהיב הנשקף לעיני הצונחים. נוף של ים, גלים, חולות, הרים ירוקים ופריחות צבעוניות.

בטיחות בעת צניחה חופשית הכרחית וחשובה מעין כמוה. מועדון הצניחה פרדייב בחוף הבונים מקפיד על כללי בטיחות קפדניים ומחמירים הכוללים מטוסים מתוחזקים וחדישים, ציוד צניחה מהטובים והאיכותיים מעולם, צוות מקצועי אמין ומיומן בעל שם עולמי. צניחה חופשית בחוף הבונים במועדון הצניחה פרדייב הינה בטוחה ואחראית. במהלך צניחה חופשית בחוף הבונים במועדון פרדייב, אתם יכולים לצנוח בשקט.

רוצים להנציח את הרגע? צניחה חופשית בחוף הבונים במועדון פרדייב מאפשרת לכם צילום שלכם במהלך הצניחה. הצלמים במועדון פרדייב הינם צנחנים וצלמים מקצועיים, ויכלו לצלם אתכם במהלך הצניחה שלכם. צניחה חופשית בחוף הבונים, בשל הנוף מסביב, תעניק לכם מזכרת מדהימה ויפה, אשר תמיד כיף לצפות בה.

מועדון הצניחה פרדייב המאפשר לכם חוויית צניחה חופשית בחוף הבונים, הינו בעל הרכה ממשלתית ועומד בתקנים המחמירים. אייר פרדייב הינה חברת התעופה היחידה בישראל כולה, המפעילה בעצמה מועדון ובי"ס לצניחה ברישיון שניתן לה ע"י מינהל התעופה האזרחית, אשר קיבלה היתר ממשרד התחבורה לבצע צניחת היכרות ("טנדם") לאחר שעמדה בכל הקריטריונים. בנוסף, צניחה חופשית בחוף הבונים, מתבצעת במועדון בע מעמד של מפעל תיירותי המאושר ע"י משרד התיירות והתמ"ת.

בואו לעשות מזה מקצוע! צנחתם צניחה חופשית בחוף הבונים ולא הפסקם לדבר על זה? רוצים שוב? בואו ללמוד בביהלצניחה של פרדייב. הקורסים בביהלצניחה של פרדייב המפעיל צניחה חופשית בחוף הבונים, מוכרים ע"י משרד הביטחון ומשרד העבודה לשימוש בכספי הפיקדון של החיילים המשוחררים.

אל תישארו בבית, לכו לצנוח צניחה חופשית בחוף הבונים ותיהנו ממועדון צניחה מקצועי ובטוח, נוף מרהיב וחוויה ייחודית, מופלאה ובלתי נשכחת. צניחה חופשית בחוף הבונים, עכשיו זה אפשרי וזה קורא לכם.