צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים לצנוח:
סוג צניחה

365 ימים של צניחה וכיף!

צניחה חופשית טנדם בחורף מעל שלג
צניחת טנדם (מדריך ומתנסה) בחורף הניו-זילנדי

כל כך רבות הן הארצות בהן ניתן לצנוח צניחה  רק בעונת הקיץ וכבר עם תחילת החורף מתחיל השלג שסוגר את העונת צניחה ובמקרה הטוב רוחות וגשמים מטורפים. בקנדה, צפון ארה"ב, אירופה, ניו-זילנד ועוד מקומות מתפללים למזג אויר נוח וחם (יחסית) כמו שיש אצלנו בחורף. אל תדאגו, גם להם יש ימים עם שמש בהם הם צונחים (כן גם מעל השלג), אך כמובן שהם מעטים.

בניגוד למזג אוויר של צניחה בעולם, החורף הישראלי (אם אפשר לקרוא לו כך) מכיל כמה ימים של גשם ולרוב סופי שבוע קרירים אך שטופי שמש.לכן, בעולם של צניחה בישראל, מעטים הם הימים בהם לא יהיה ניתן לצנוח צניחה חופשית במשך כל היום. גם אם יום מתחיל עם גשם לרוב מחכים שהענן יעבור ואז ניתן לקפוץ.
רוב המגבלות עם רוחות גבוהות נגרמות יותר בעונת המעבר בין חורף לקיץ וחלות לרוב על חניכי קורס צניחה בעלי פחות ניסיון ולא על על אלו שבאים להתנסות ולחוות צניחת טנדם בה המתנסה מלווה עם מדריך מנוסה בעל אלפי צניחות חופשיות.
נתונים אלו הופכים את ישראל לאחד המקומות האידיאלים לביצוע צניחה ממטוס ואט אט מתחילים להגיע בחורף גם צנחנים מאירופה דבר אשר תורם מאוד אווירת צניחה לעולם הצניחה הישראלי.

ולא קר שם למעלה?
למעשה אין בעיה לצנוח  גם כשמושלג. בארץ, זה לא קורה וכמעט אין יום קריר שלא ניתן להתמודדות ע"י פליז טוב או סוודר וגם את זה צריך רק בטיסה אל הגובה. מרגע היציאה מהמטוס האדרנלין יציף את גופכם והדבר האחרון שתחשבו עליו זה הקור... מניסיון!