צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים בחוויה:

קורס צלילה באילת

בוא לחוות קורס צלילה של כוכב אחד, כוכב שני, או קורס  צלילה משולב !

רוצים להכיר מקרוב את הים האדום?   רוצים להגשים חלום ולצלול... ?   רוצים להעז, להתמלא סיפוק  מחוויות שאפילו לא דמיינתםהגיע העת למלא מצברים?

יש לכם הזדמנות להיות אורחים בעולם התת ימי המרתק והמדהים של מפרץ אילת, להכיר יצורים מעולם אחר ולזכות בחוויות עוצרות נשימה של צבעים וצורות. 

זה הזמן להציג בפניכם את מבצע "אוספים כוכבים" ב'מנטה מרכז צלילה'     

"מנטה" זה לא עוד מועדון,  "מנטה"  זה  ה מרכז לצלילה באילת - המפותח, המקצועי,  והיפה ביותר שתוכלו לקבל  בו קורס צלילה ברמה מקצועית מעולה.
  

קורס מים פתוחים (כוכב 1) הינו קורס הצלילה הידידותי והנמכר ביותר בעולם המזכה את הצולל בו בתעודת הסמכה בינלאומית המאפשרת צלילה עד לעומק של 18 מטר.

משך הפעילות: 5 ימים מלאים.

הקורס מתחיל בכל יום ראשון בשעה 9:00 בבוקר. סיום ביום חמישי בשעות אחה"צ.

קיימת אפשרות לפתוח קורס קבוצתי במועד אחר מיום ראשון בתנאי של 4 משתתפים למעלה.

קורס זה בנוי מחמישה שלבים בשיטת מהקל אל הכבד - מהרדוד אל העמוק. כל שלב נתמך בשיעור כיתה וסרט וידאו ובשילוב תדריך מפורט לפני כל צלילה, דבר הבונה ידע וביטחון רב אשר מבטיח רמת צלילה גבוהה. מבנה הקורס: שיעורי תיאוריה ותדרוכים בשילוב צלילות בבריכת הצוללים הפרטית של המועדון וצלילות הים בשמורת האלמוגים.

מחיר הקורס: 1050 ₪ לאדם.

המחיר אינו כולל ערכת חניך: תיק חניך, ספר לימוד, טבלת צלילה, יומן צלילות ותעודת הסמכה בעלות של 200 ₪ לאדם. קיימת אפשרות לבצע את הקורס במתכונת פרטית בעלות של 600 ₪ לאדם ליום. מחיר זה אינו כולל את תוספת ערכת החניך.

יש אפשרות להישאר ליומיים נוספים ולהשלים קורס מים פתוחים מתקדם (כוכב שני), המקנה הסמכה עד לעומק של 30 מטרים. קורס זה עוסק בהרחבת הידע הספציפי של הצולל בחמישה נושאים חשובים כגון: צלילת עומק ,ניווט והתמצאות תחת המים ,צלילה בלילה ועוד. כל נושא בנוי מתדריך מפורט לרבות תכנון הצלילה. בעת הצלילה המדריך מוודא כי הביצוע מתאים לתכנון וזאת על מנת לשפר את ביטחונם האישי כצוללים עצמאיים לאחר הקורס.

 

אפשרויות לינה:

ניתן להזמין לינה בחדר משותף לארבעה או בחדר זוגי, במלון ישרוטל ים-סוף.

הלינה כוללת ארוחת בוקר.

עלות מיטה בחדר משותף לארבעה: 120 ₪ ללילה למיטה לחניך בקורס.

בחגים ובחודש אוגוסט – 160 ₪ ללילה למיטה לחניך בקורס.

עלות חדר זוגי לחניכי הקורסים (עד שני אנשים בחדר) : 360 ₪ ללילה לחדר זוגי   בחגים ובחודש אוגוסט  – 720 ₪ ללילה לחדר זוגי.

לפרטים נוספים ולהרשמה:  054-2050026

 

פרטים שחשוב לזכור:

v      לפני מועד תחילת הקורס יש לשלוח למועדון הצלילה טופס הרשמה מלא וחתום לפקס:

 08-6370655 או במייל ל: manta@isrotel.co.il

v      יש להגיע לקורס עם 2 תמונות פספורט.

v      בתחילת הקורס החניך חותם על הצהרת בריאות, מודעות לסיכון ונהלי צלילה בטוחה.

v      ילדים עד גיל 18 חייבים בליווי הורה וחתימת הורה / אפוטרופוס על הטפסים המצוינים לעיל.

v      במידה וקיים צורך בבדיקה רפואית, ניתן לבצעה מראש באיזור מגוריכם או ישירות במועדון הצלילה במחיר של 150 ₪ (במזומן בלבד).

v      את הטפסים הדרושים ניתן לקבל באמצעות פקס או מייל או להוריד דרך אתר מנטה בישרוטל בכתובתwww.isrotel.co.il/isrotelmanta/form

v      חל איסור לטוס שמונה עשר שעות אחרי יום צלילות.

 
חברות במועדון 'חוג שמש מנטה':

בדיקה חינם של ציוד צלילה
הסעות לאתרי צלילה
השכרת משקולות וחגורה ללא חיוב
דחיסת אוויר / נייטרוקס ללא חיוב (מיכל לאדם)
הנחות על קורסים מתקדמים ופעילויות צלילה לכל המשפחה

* לינה במלון ישרוטל ים סוף במחיר מיוחד - כולל ארוחת בוקר

חולמים לגלות ממלכה קסומה מתחת לים?

בואו למדו את רזי הצלילה בחוויה מרהיבה  לחופי הים האדום, מוקפים בנוף של הרים אדמדמים. קורס צלילה שמועבר באווירה משפחתית וחמה ע"י מדריכים שחיים יותר מתחת למים מאשר על היבשה. היחס אישי , מדריכי הצלילה מקצועיים - למעשה הטובים ביותר שניתן למצוא .

במהלך הקורס תלמדו על ציוד הצלילה, תיפקוד גופכם בעולם התת מימי, תיכנון וביצוע צלילה . כבר בסיום קורס של שבוע תקבלו תעודה בין-לאומית אשר תאפשר לכם לצלול בכל מקום בעולם.

כל אחד יכול החל מגיל 12!

שבוע של ניקוי ראש באילת, בו ניתן ללון במלון 4 כוכבים הממוקם בשטח מועדון הצלילה והמיועד רק לצוללים. אז בואו ותיהיו חלק ממשפחת הצוללים, בתחביב שילווה אתכם כל חייכם... בהסמכה של קורס צלילה כוכב אחד תהיו מוכשרים לצלילה בעומק מירבי של כ-20 מטר , הסמכה של קורס שני כוכבים תיתן לכם את האפשרות לצלול .לעומק של עד 30 מטר

נשמע מעניין ?  לפרטים :  054-2050026