צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים לצנוח:
סוג צניחה

קורס צניחה / קורס טנדם אתגרי

לומדים לעוף עם קורס צניחה

חניכה לומדת לעוף בעזרת הוראות המדריכים במהלך קורס צניחה חופשית בואו לגלות באיזו קלות אתם יכולים להיכנס לעולם הקסום של צניחה  ולהפוך להיות חלק מהמשפחה. צניחה ממטוס זה אחד הדברים המרגשים ביותר שניתן לעשות!
לאחר קורס צניחה של מספר ימים אתם כבר תצנחו צניחה  באוויר עם חבריכם ! זהו הקורס שילמד אתכם את כישורי ניהוג המצנח, תפעול תקלות והכי חשוב... לעוף...
ללמוד לעוף זו אומנות. ללמוד להרגיש את הרוח ואיך להיעזר בה כדי לזוז בשמים. זה לא כמו שום דבר אחר שאי פעם למדתם מכיוון שזוהי הפעם הראשונה שאין קרקע מוצקה מתחת ולא מרגישים את משקל כל הגוף על הרגליים. זוהי בעצם הפעם הראשונה שתלמדו איך כל תזוזה קטנה משפיעה על הסימטריות מול הרוח וגורמת לתזוזה.
לכן, בצניחות הקורס המלא תלמדו את מצב הגוף הבסיסי (נפילה נקודתית), לעוף קדימה, לפנות לצדדים ואף לבצע היפוך (סלטה)!
אישה מבוגרת מחייכת במהלך קורס צניחה חופשית
  

קורס טנדם אתגרי - שילוב בין טנדם לקורס

קורס טנדם אתגרי זוהי הדרך המושלמת לטעום את ספורט הצניחה חופשית ולהבין איך מרגיש צנחן באוויר. זהו קורס קצר שבו מעבירים מידע על יסודות הצניחה, פתיחת המצנח וניווטו לאחר מכן עולים לצניחת טנדם רתומים למדריך צניחה בכיר כאשר אתם פותחים את המצנח ! לאורך כל הדרך ילווה אתכם המדריך ככה שאין מה לדאוג. אתם בידים בטוחות. מה שבטוח, בצניחה שבה אתם פותחים את המצנח בעצמכם האדרנלין יפמפם וירטיט כל תא בגוף שלכם השאלה הגדולה היא האם אתם מוכנים לזה?

קורס צניחה  AFF

עברתם קורס טנדם אתגרי והחלטתם שאתם הולכים על זה עד הסוף ?
משך הקורס התיאורטי יומיים בלבד ולאחר מכן הצניחות בזמנכם החופשי, סה"כ קורס צניחה חופשית כולל 8 צניחות חופשיות. (מומלץ לסיים כמה שיותר מהר).
צניחת הקורס הראשונה היא היחידה בה תהיו רתומים למדריך ( צניחת טנדם ) ואת שאר הצניחות תבצעו עם מדריכים שיקפצו ויהיו עמכם לכל אורך הנפילה, אך עם מצנח משלכם על גבכם !
את קפיצת הקורס האחרונה תבצעו בעצמכם ללא מדריכים. את המאורע מומלץ לחגוג בעת הנחיתה שלכם בעזרת ארגז בירה ! ראו ערך "חוקי הבירה" בעמוד צניחה בעולם דבר שתורם תמיד לשידרוג של אווירת צניחה של הצנחנים במסביבכם ויקפיץ את רמת הכיף שלכם מהקורס.

  חניך בקורס צניחה פותח מצנח על רקע שקיעה מדהימה

הקורס הוא רק נקודת ההתחלה כדי ללמד אתכם את הבסיס. לאחר קורס צניחה - תוכלו לבוא ולהמשיך לחקור וללמוד כיצד לעוף ולבצע צניחה חופשית בצורה יותר מקצועית עם עוד צנחנים באוויר בעזרת תוכנית ההמשך ולאחר 25 צניחות תוכלו להיבחן להוציא רישיון צניחה חופשית מסוג A. לצנחן חופשי בעל רישיון מסוג זה יש היכולות הבסיסיות של מבנים קטנים באוויר, יכולות ניהוג מתקדמות יותר, ידע בקיפול מצנח ועוד.