צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים לצנוח:
סוג צניחה

צניחה בישראלhttp://www.skydiveinisrael.com/holyland.html ] 

אז למה דווקא צניחה  בישראל ?

לעתים קרובות אנשים לא יודעים להעריך את מה שיש להם מתחת לאף. להפתעתכם הרבה (או שלא), ארץ ישראל הקטנטנה שלנו היא אחד המקומות היפים בעולם של צניחה חופשית.
לישראל, אחד ממיקומי הצניחה המדהימים והמיוחדים בעולם אילת עיר התיירות והנמל הישראלית הממוקמת בין שני רכסי הרים מרהיבים הרי אדום והרי אילת ים וים סוף השופע באלמוגים . מחזה עוצר נשימה זה אשר נגלה לעינינו בנפילה חופשית בשמי ישראל הינו אחד האתרים המרהיבים ביותר של צניחה בעולם ואין לקחתו כמובן מאליו.
אפילו בארצות להן גם יש חופים, לא תמיד מתאפשרת צניחה חופשית כ"כ קרוב לחוף עד כי ניתן לראות את המתרחצים בים ולהרגיש כמעט את קצף הגלים.
הרי אחד הדברים המדהימים כשמבצעים צניחה ממטוס, היא עירוב כל החושים בתהליך, במיוחד הראיה אשר מקבלת תערובת של צבעי הים, החוף והרי אדום ואילת המרהיבים . כאן למעשה יש שילוב של מספר אלמנטים (אדמה, אוויר ומים ) דבר המעצים את החוויה פי כמה. בנוסף, מן הסתם שחוף הים משרה אווירת צניחה נינוחה וכיפית במועדון צניחה אשר גורמים לנו להרגיש בחופשה במיוחד כי ניתן לבלות בחופי וטיילת אילת לפני או אחרי הצניחה .

מתחרים ?


כשמדברים על צניחה , לישראל מתחרים בעלי נופים מדהימים הנמצאים על חופי ונצואלה, הוואי, אוסטרליה ועוד. במקומות אלו, צניחה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד בשל היותה מעל חופים מרהיבים.
תיירים מכל העולם, מחכים במיוחד לחופשה בכדי לבצע את צניחתם הראשונהצניחת טנדם או קורס צניחה חופשית ) מעל לאחד המקומות האלהצניחת טנדם זוהי צניחה שזוכרים לכל החיים ולא משנה אם צנחתם רק אותה או המשכתם לקורס וכעת יש לכם 5000 צניחות. את הראשונה זוכרים.
 

הוואי זה כאן !

 

 


 

בואו לטעום מהאוויר הצלול, מהאווירה הכיפית ומהנוף המדהים ולהצטרף לצנחנים לחוויה שכולה אדרנלין טהור. בואו לגלות, עד כמה ברי מזל אתם, שיש ביכולתכם לטעום מהספורט באחד מאתרי הצניחה היפים בעולם. בואו לראות למה בימים אלה בוחרים אנשים מכל רחבי העולם בישראל כמקום המושלם לבצע בו את צניחתם הראשונה ולא להרחיק עד איי פלורידה או החופים של ברזיל.

מועדון הצניחה השוכן על החוף הינו אחד מהאתרים המרשימים שיש כשמדובר על צניחה בעולם. גם מבחינת המחיר של צניחה  מחיר בארץ דומה מאוד למחירי הצניחות בהרבה מועדונים בעולם (ולא כל המועדונים ניחנו בכזה מזל של נוף). המועדון נמצא במרחק הליכה של דקה אחת ממי הים הצלולים, דבר שתמצאו למאוד שימושי לאחר צניחה - להירגע למראה הים וההרים מהאדרנלין ששטף את גופכם מהאטרף של צניחה חופשית.

אז איך ההיתם רואים את עצמכם עושים צניחת טנדם בפעם הראשונה ?

צניחת היכרות (טנדם) מעל חופי הוואי    
צניחת בוקר מעל שמי ישראל