צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים לצנוח:
סוג צניחה

בטיחות צניחה

מטוס אמין ובטיחותי
המטוס - אמין ובטיחותי

מועדון צניחה חופשית Skydive.co.il אילת  ידוע כאחד ממועדוני הצניחה הבטוחים בעולם. גם ברמת הבטיחות והמקצועיות .

המטוס

המטוס הוא Cessna 206 אחד המטוסים האמינים שיש בתחום של צניחה חופשית המתוחזק ע"י אנשי מקצוע באופן יומי.  צניחה חופשית Skydive.co.il אילת היא חברת תעופה המפעילה בעצמה מועדון ובי"ס לצניחה ברישיון שניתן לה ע"י רשות תעופה אזרחית. למטוס זה מוניטין עצום בין-לאומי אשר רכש את אמינותו הגבוהה בקרב מועדוני צניחה ברחבי העולם. צוות הטייסים של צניחה חופשית Skydive.co.il אילת הוא מהטובים בתחום עם אלפי שעות טיסה ברקורד.

ציוד צניחה

ציוד הצניחה ומצנחים מהמתקדמים בעולם של חברת United Parachute Technologies הידועה מסוג SIGMA המאוחזקים ע"י אחד המומחים בתחום אחזקת המצנחים בעולם. הציוד כולל מערכת ביטחון אוטומטית המסוגלת לפתוח את המצנח הרזרבי בעצמה במקרה הצורך. מאחזק המצנחים הוא זה שמקפל את כל המצנחים הרזרבים והינו בעל מוניטין עולמי בתחום. תחת פיקוחו, עובר הציוד בדיקות תקופתיות כנדרש בנהלים ובחוק. בכל שנה, נשלחים מומחים אלה להרצות על בטיחות בצניחה בכנסים בין-לאומיים ובנוסף מייעצים ליצרניי ציוד צניחה שונים בנושאים הנ"ל.

מקצוענות ותקנים

כפופים מועדוני הצניחה בארץ לחוקי התעופה – דבר המחייב אותם להיות חברים באיגוד צניחה. אותו איגוד, מסמיך מדריכי צניחה בארץ (ע"פ החוק) בסנדרטים גבוהים בהרבה מאלה שבחו"ל. חובתו של כל מועדון החבר באיגוד לנהוג ע"פ כללי בטיחות מחמירים ביותר וזאת ע"מ שנבטיח שנוכל להנות מצניחה חופשית עוד שנים רבות. אותם נהלים משתפרים עם השנים וניזונים מהתפתחות הספורט: מתאונות, טכנולוגיות חדשות (ציוד), מקצוענים שמגלים דרכים חדשים לצנוח ועוד...

המדריכים והצוות

המדריכים בצניחה חופשית Skydive.co.il אילת נחשבים למקצוענים מהדרגה הראשונה והינם שם דבר. עם נסיון של עשרות אלפי צניחות ברקורד, אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי אתם ביידים טובות. לכל מדריך הסמכה מטעם איגוד הצניחה הישראלי בכפוף לחוק. בנוסף, עובר כל צוות ההדרכה השתלמויות מקצועיות שונות במשך השנה וחלקם אף עוברים השתלמויות וקורסים בחו"ל ואף מייצגים את ישראל בתחרויות ואליפויות עולם.

הפרטים הקטנים

אי אפשר להקל ראש בשום פרט (קטן ככל שיהיה) במיוחד כשמדובר בספורט כמו צניחה חופשית. כשמגיעים לצנוח בשדה התעוםה הבינלאומי באילת עם הצוות של מועדון צניחה חופשית Skydive.co.il אילת ניתן לחוש עד כמה מוקפדים אותם פרטים קטנים שהופכים את המקום לא רק למקצוען אלא למוביל תחום.