צרו קשר:

שם ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
מספר האנשים המעוניינים לצנוח:
סוג צניחה

הגלריה לתעופה בפרדייב

עד היום "פרדייב" היה צניחה חופשית ו צניחה חופשית הייתה "פרדייב". היום, מועדון צניחה חופשית פרדייב הוא גם ביתה של הגלריה לתעופה, הראשונה והיחידה מסוגה בארץ. הגלריה לתעופה שואפת להיות בעצמה בית לעולם התעופה העברית, למטוסים עתיקים משחר ימי התעופה בארץ ישראל, לשימור ולשחזור ההיסטוריה של תקופת "תור הזהב"- כשהמטוסים היו עשויים מעץ ובד והאנשים מברזל.

מלבד צניחה חופשית מעל רצועת החופים היפה שבחופי ישראל, אתם מוזמנים להמשיך ולהשלים את החוויה תוך סיור בהאנגר המטוסים החדש, לראות מקרוב את אוסף המטוסים העתיקים, לעבור מסע בזמן אל ההיסטוריה של חלוצי התעופה העברית בארץ ובעולם ולחוש על בשרכם איך מרגישה טיסה במטוס " וינטג' " אמיתי.

מבנה הגלריה לתעופה ממוקם בצמוד למועדון צניחה חופשית פרדייב, בלב שמורת חוף הבונים. האנגר המטוסים המרווח, בשילוב אולמות הגלריה וקירות הזכוכית הרחבים מגבירים את תחושת המרחב העצום, החיבור לטבע, לסביבה ואל ההיסטוריה של התעופה העברית כפי שוודאי לא ראיתם מעולם.

בביקור אחד במקום תוכלו להכיר ולחוות את היופי שבעולם התעופה, דרך צניחה חופשית, טיול בשמורת טבע וחוף ים מרהיבים, טיסה בשמי השמורה במטוס דו כנפי עתיק וסיורים מודרכים בין התערוכות והמוצגים האקסקלוסיביים שבגלריה.

צניחה חופשית היא אירוע מרגש ומשמעותי לכל הדעות. הגלריה לתעופה מזמינה אתכם להמשיך לחגוג וליהנות מאירוע פרטי ומותאם אישית במרפסת המשקיפה אל שמורת חוף הבונים ואל מועדון צניחה חופשית פרדייב. צוות העובדים ילווה אתכם כל הדרך מצניחה חופשית מטורפת עד בילוי חגיגי בשטח הגלריה עם כל האנשים האהובים עליכם, באווירה מרעננת ובלתי נשכחת.